yusuf namoğlu

sadomasochistic sadomasochistic
an itibariyle trt 1'de stadyum programinda göz göre göre yalan söyleyen mhk başkanidir. 26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçinda servet çetin'in gördüğü kirmizi kart sonrasi yan hakemi savunuyor. bu vatandaşa göre yan hakem(`serdar diyadin), orta hakemi kirmizi kart değil diye uyariyormuş, bariz kirmizi kart 76'ya dediğini maçin poziyonlarini izleyen herkes biliyor. nerede yaşiyoruz lan biz?
kh kh
zekeriyaaaaaaaaa bokunu yiyeyim dön geri dememizi sağlayacak adam.

aynı suyla iki kere yıkanılmaz...öğrenemedi s.ktiklerim.!
melmüg melmüg
bugün trt'de konuştu ve neden mhk başkanı olmaması gerektiğini cümle aleme -bir kez daha- gösterdi.
iki cümleyi hatasız kuramıyor adam. türkçe'yi bu kadar kötü kullanan birine uzun süredir rastlamamıştım. ayrıca; programa, bir şeylere cevap vermek için değil vermemek için çıkmış sanki. gelişigüzel cevaplar, ortaya karışık yorumlar, çevir kazı yanmasın eyyamlar...

üstüne üstlük öyle bir griezmann (grizman diye okunuyor bu arkadaşın adı) telaffuzu yaptı ki akıllara zarar. türkçe'deki 29 harf o telaffuzu buraya yazabilmeme yetmez o derece yani.
arkadaş; futbolun içindesin, hatta tam göbeğinde. en azından şu an için dünyanın en önemli üç beş oyuncusundan birinin adını doğru telaffuz et de bir de o şekilde rezil olma.
zerenyigit zerenyigit
her hafta bir ayrı hakem hatasının yaşandığı en son da beşiktaş - fenerbahçe maçındaki hata ötesi art niyetle maçı yöneten ali palabıyık denen hakemi o maça atayıp maçın afedersin içine etmiş adam. bırakmalı yada bıraktırılmalı. her hafta ayrı bir komedi izliyoruz maç altında.
sakil sakil
tff 2. lig kırmızı grup'ta lideri belirleyecek maç öncesi maçın hakemi, yusuf namoğlu'nun kendisini arayıp menemen'e kıyak geçmesini istediğini ve bu yüzden istifa ettiğini söyledi. o hakem istifa etti, üzerini örtmek için 4 ay hak mahrumiyeti cezası verdiler. lan adam zaten istifa etmiş. sizin de pisliğinizi çıkarmış ortaya. siz hak mahrumiyeti veriyorsunuz. şaka gibi ülkeyiz. yusuf namoğlu'nun bu skandalık üzerine istifa etmiyor oluşu ülkemizin ne hâle geldiğini gösterir nitelikte. skandala konu olan maç 2. lig maçı olunca kimse de umursamadı tabi. yazık.
lethe lethe
istifa etmiş. seneye beşiktaş başkanı olur heralde fiko'nun yerine. beşiktaşlılar yıllarca sövdükleri adamları 2 günde baş tacı etmeye alışıklar ne olsa.