yuto nagatomo

1 /
mgun mgun
japonya'nın sabri'si... izlemeden bilemezsin...
o da inter'de 55 numarayı giyiyor... tesadüfün böylesine yazıklar olsun!!!
1
no reply no reply
terim in ağzından sol tarafta sol ayaklı oyuncu tercih ediyoruz sözleri döküldükten 15 gün sonra galatasaray ın sol arka için transfer ettiği sağ ayaklı japon savunma oyuncusu. ha eğer teknolojinin feriştahı elin japonları bu adama orijininden bir sol ayak upgrade i yapacaklarsa onu bilemem.

yanarım yanarım da sol bek ihtiyacı iki yıldır gün gibi ortada olan dünya kulübü sözü edilen kiralama bedeline doğu avrupa dan sol ayaklı bir bek bulamaz ya ona yanarım.

bunlarla birlikte, yukarıdaki giydirmeler bu arkadaşın galatasaray için yetersiz olduğu anlamı içermez.
yarından önce bugünden sonra yarından önce bugünden sonra
galatasaray'ın aradığı oyuncu mudur?
değildir..

sol ayaklı mıdır?
orijini sağ ayaktır ancak her iki ayağını da eşit derecede kullanır.

doğru bir transfer midir?
evra'yı tercih ederdim ancak 1,5 yıllık bir sözleşme + 1 yıl opsiyon isteyince, sezon sonu gelecek asamoah varken alınmadı.
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
japon pazarına açılmak için yapılmış bir transfer gibi geldi, football manager oyununda yapardım böyle transferler. japon oyuncu alınca japonya'da forma satışları patlardı,

başka bir sebep göremiyorum, kulübün kasa çilek, muz transferi yapa yapa tam takır durumda. başka çare yoktu açıldılar.
8844455 8844455
sadece kendisi değil eşi ve bebeğiyle tüm aile tablosu son derece sempatikmiş yahu... japon aslan seni, umarım transferinde bir aksilik olmaz da seneye de kadronun demirbaşlarından olursun cep samurayı...


sakil sakil
sayesinde yeni bir futbolcu sakatlığı öğrendiğimiz japon. galatasaray'ın schalke 04 ile oynadığı şampiyonlar ligi maçı sırasında adamın gövdesine sert bir top geldi. maça devam etti. maçtan sonra doktorların tavsiyesiyle hastaneye götürülmüş ve akciğerlerinde sönme meydana geldiği anlaşılmış. adam hemen ameliyat oldu ve 1 aylık aranın ardından bugün sahada olacakmış. maçtan sonra evine dönseydi ölebilirdi diyorlar. çok acayip.
ofansif sol bek ofansif sol bek
sayesinde fuck off kelimesinin kırmızı kartlık olmadığını öğrendiğimiz oyuncu. ya da sahadaki galatasaray holiganının kendisini atmaya büzüğü yemedi. ikisinden birisi. ama, her iki durumda da bir istanbul takımı futbolcusu olmanın avantajını görmüştür.
brsmsl brsmsl
fuck off kelimesinin türkçe'ye lanet olsun veya kahretsin şeklinde tercüme edilebileceğini bilmeyen yazarları gösteren japon futbolcudur.

şaka bir yana fuck off ingiltere'de futbolcuların, maç sırasında ağzından düşürmediği sözcük öbeğidir. bundan dolayı epl'de kart gösterilseydi herhalde hiçbir takım maçı 11 oyuncuyla tamamlayamazdı.

ancak ne burası ingiltere ne de nagatomo epl'de oynuyor. nagatomo kart görmeliydi. net.
nokiaen8 nokiaen8
türkiye'de neden futbol izlenmez veya izlense bile zevk veremiyeceğinin örneğini bir kez daha göstermiştir. maç oluyor bitiyor bizler maçın iyi veya kötü yanlarını konuşmak yerine bir sonraki maç başlıyana kadar sürekli hakem konuşuyoruz. 4 büyük ligi geçtim hollanda, belçika liglerinin 3. küme takımları bizim süper lig takımlarımdan daha fazla profesyoneller. insanlar rahatça eşleri ve çocukları ile maçlara gidebiliyorlar. ben bu holiganizim ve futbol andavalları yüzünden stad'a gidip maç izlemiyi bıraktım. hepinize tavsiye ederim.
1 /