zengin koca

1 /
anosias anosias
erkek mantığına göre tüm kızların kendisi için ölüp bittiği insan tipidir. bazı kişilerce bu yüzden, kızların okuması gereksiz gösterilir. kızlar kendilerine bakmalı, süslenmeli, püslenmeli bir zengin koca bulmalıdır. böylece hem hayatı kurtulur, hem de salak salak okula gidip hayatının en güzel yıllarını ders çalışarak geçirmemiş olur. feministler ise bu işe çok kızarlar ve bizim zengin kocaya ihtiyacımız yok. kendimiz çalışır, paramızı kazanır, kendi ayaklarımızın üstünde dururuz derler.
damlahmet damlahmet
darısı başıma diye düşünürken bi yandanda nolur sevdiğim ve yakışıklısından olsun diye düşünmeden edemediğim karşı cins türü.dostlar başına.
no decision no decision
bütün kızların şu hayatın çilesinden kurtulmak adına diledikleri bi dilek.hayat ve aşk üzerine başlayan konuşmalar hepp şöyle biter "en iyisi zengin koca"
krem karamel krem karamel
karısını aldatma ihtimali yüksek koca tipidir.zira üzerinde çok fazla göz vardır.bu gözlerin arasından birisini seçip denemesi kaçınılmazdır.
cveevezvea cveevezvea
çoğu kızımız üniversite yıllarında idealisttir. beni seven insan şöyle iyi olsun, şöyle romantik olsun, düşünceli olsun, beni çok sevsin vs. gibi, ancak maddi anlamda bir beklentileri yoktur. ancak okul bittikten sonra işe başladıklarında para kazanmanın zor olduğunu görünce işler değişir. artık ilk hedef zengin koca olur, diğer özellikleri de olursa promosyon olur. kızlarımız aslında eşit olmak istemediklerini ve aslında çok rahat yaşamak istediklerini farkettiklerinde bu koca adayları her zaman için tercih sebebidir. 8 kız arasında yapılan araştırmada, sekizinde de bu belirtilere rastlanmış olup yedisi bunu itiraf etmiştir. komuoyunun bilgisine...
blue danube blue danube
beylere kötü haber: bunun çok sağlam bir evrimsel temeli var.

kadın ve erkek, genlerini sürdürebilmek amacıyla çocuk yapıyor ya. bu çocuğa bakılması lazım sonra. kadın, zaten bebeği aylarca karnında taşıyarak, doğururken kendi ölümü de dahil olmak üzere binbir risk alarak ve sonrasında kendi sütüyle bebeği besleyerek çocuğa yatırım yapıyor. ona, bebeğinin bakıma ihtiyaç duyduğu doğum sonrasındaki sürede hem bebeğe, hem de kendisine yatırım yapacak bir eş lazım. erkeğin yatırımı da ancak çevreden topladığı kaynaklarla mümkün olabiliyor tabii. bundan 75 bin yıl önce geyik avlayıp getiren erkeğin yerini, bugün banka hesabı dolu olan erkeğin aldığını tahmin etmek zor değildir sanıyorum.

başta kötü haber demiştim, değil mi? nasıl ki "önemli olan iç güzelliği" diyen erkek bile, genlerinde öyle kodlandığı için önce karşısındaki kadının kıçına bakıyorsa, kadınlar da önce halihazırda sahip olduğu kredi kartı sayısına ya da gelecekte çok kredi kartına sahip olabilme ihtimaline bakıyorlar. üzgünüm beyler, bu ahlaki açıdan tartışılacak bir olgu değil, evrimsel ve değişse bile sizin göremeyeceğiniz bir durum.
zibidigibi zibidigibi
tamam peki hatunların çoğunluğu zengin koca bulma telaşı içersinde eyvallah.

daa.

yahu bi erkeğin de hayali değil mi arkadaşım zengin olmak ?
köşeyi şıpadanak dönmek ?
babadan gelen ya da kendi çalışarak kazanılmış parayı ömür boyunca çatır çutur yemek ?

eee.

otomatik olarak zengin adam olmak ister gönüller. daha ne ? tamam hatunların arayışları kötü olabiliyor bazı ama erkeğin de zengin adam olma isteği göz önünde bulundurulmalıdır derim ben bu tespit böceğine. sonuçta elbet bi koca olma durumu var, ee zenginsen de zati yanında ona göre hatunlar olacak, paranın açtığı kilitler vs vs vs.

yanisi herkes kadın-erkek ayırt etmeden bi'şiler kocalıyor. diyoruz ki hatun zengin koca peşinde, erkek de zengin olma peşinde. denklem çözülmüştür, sonucu söylüyorum, amına koduğumun lidyalıları!!!
1 /