zengin sözlük

1 /
japon alevisi japon alevisi
2 güne açılacağını duyurmuş yeni sözlük klonu.. çok acayip de kriterler falan var lan.. tesadüf gördüm, benle uzaktan yakından alakası yoktur..

- başka sözlük yöneticileri gibi kendini ağırdan satan gerizekalılar olmayacağız! bir konu mu var?
derhal kralınız cool adam halledecek!
- ünlü sözlük yazarları bu sözlükte yazacak!
- aylık geliri 2500 dolardan az insanlar sözlüğümüzde yazamayacak!
- sözlüğümüz bambaşka kurallarla donatılacak!
- zirvelerimiz en kötü ihtimalle hilton'da olacak!
- bekleyin, dolarla geliyoruz!

zenginsozluk

not: okuyunca farkettim ki, inci klonu da olabilitesi var.. açıldıktan sonra ekşici, itücü, uludağcı fakirler diye taşşağa alma ihtimalleri olabilir.. şimdiden söylüyorum, dediklerim çıkarsa o biçim havam olsun diye..
nuller nuller
adı "burjuva sözlük" olsaydı daha anlamlı olacağını düşündüğüm sözlük klonu. bu şekilde sözlük içeriği zenginmiş gibi bir hava veriyor ancak; yazarları zenginlerden oluştuğu için ismi zengin sözlük imiş. aldığım duyumlara göre, zengin yazarlar kendileri yazmıyor paraları bol olduğu için adam tutmuşlar onlara yazdıyorlarmış.
durakta bir yolcu durakta bir yolcu
yoğun saldırıya uğradığını yazarlarına

"siteye yapılan yoğun saldırılardan dolayı yayına bir süreliğine ara verilmiştir."

duyurusuyla yapan ve yayınına ara veren sözlük.
romantik felsefeci romantik felsefeci
sözlük açıldığından beri eleştiren yazarlar var sadece bu sözlükte, bu kadar güzel bir sözlükte böyle adamların olması kötü, ama öyle sabırlı bir moderasyon var ki inanılmaz. adminle sohbet bile edebiliyorsunuz, böyle insanları çileden çıkarmak kolay olmasa gerek, başaranlara helal olsun demekten başka bir şey kalmıyor.
aristocrazy aristocrazy
ilk günlerinde biraz destek olduğum sözlük, sonradan farkettim ki bir fark yok. bir orjinallik yok, sadece teknik özellikleri farklıydı hafiften diğer sözlüklerden. bol şans cool.
romantik felsefeci romantik felsefeci
yeni bir oluşum olarak adını duyurma çabasına girmelerinden daha doğal bir şey yoktur sanırım. okan'a tüm sözlükler gibi twit atmaları da bi taraflarını yırtma olmuş asdgf.
1 /