zor erkek diye bir şeyin olmaması

1 /
genç atsız genç atsız
hayatı avamlarla geçmiş kezban beyanıdır.

tüm ömrünü göğüs çatalıyla halletmiş kadınlar için böyle bir erkeğin olmadığını düşünmek son derece normal olsa gerek. çünkü bu kadının kalibresi zor erkekleri bulmaya yetmediği için tipik insan böbürlenmesi olarak "ben görmediysem/tecrübe etmediysem yoktur" sanrısına bürünmesi gayet doğal.

zor erkek vardır. zor erkeklerin dost meclisinde bulunan kadınlar da zor kadınlardır. avam olduğunun farkında olmayan kadınlar; dünyanın, kendileri gibi slim gömlek/kısa paçalı pantolon kombini ile araba önünde poz veren avam erkeklerle dolu olduğunu düşünmeye devam etsin.
dingonun ahırında yaşayan başçavuşun eşeği dingonun ahırında yaşayan başçavuşun eşeği
doğru değildir. ben zor bir erkeğim. öyle aşırı feminen koca memeli kadınlardan hoşlanmam. insan kültürlü olmalı konuşacak bir şeyleri olmalı. konuşamadığım bir kadınla bir şeyler paylaşamadığım bir insanla niye bir arada olayım. siz de olmayın. ne gerek var, gereksiz.
edit: koca memeli feminen kadınların kültürsüz olduğunu söylüyormuşum gibi olmuş aslında biraz. kültürlü de olabilirler. ama bir insan bir şeyle uğraşıyorsa başka biriyle daha az uğraşıyordur. zaman kısıtlı sonuçta.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
bunu diyen kezban daha kaya gibi sağlam birine denk gelmediğindendir.

genel türk erkek profiline bakarsak amsalak onlar evet kolay erkekler,
zaten klasik bir kezopatra nın götünü kaldıran da bu modeller.
na ben o model değilim işte, ne kaprisinizi ne dırdırınızı çekerim.

hele de kendinizi benim gelirim, altımdaki araba dan falan kendinizi konumlandırmayı düşünüyorsanız baştan söyleyeyim avcunuzu yalarsınız.
dolphin1313 dolphin1313
kolay erkek ,zor erkek kavramlarını nasıl algıladığınla ilgili.
sen gidip bir erkeği iki kuyruk sallamayla tavladığın zaman bu iş çok kolay oldu yaa diye düşünüyorsan aynı şekilde o da seni çantada keklik görür. yapıştırır geçer.yani aslında burada kendini kolay durumunu düşüren her halükarda sen olursun.
yok çok kaliteli kimseye pek fazla pas vermeyen , nefsine hakim , güçlü bir adamla bir ilişkiye başlamış olmayı tutup da kolay adam kategorisine sokarsan yine yanılırsın.çünkü o da yapıştırıp geçebilir sonuçta. gerçek anlamda duygularını bilemeyebilirsin.
peki zor adam nasıl olur? eğer ki 2. örnekte bahsettiğim adamı her anlamda kendine bağlayıp ,aklını başından almışsan, aşık edebilmişsen ve sen kendin de aşık olmamışsan heh işte o zaman zor olanı başarmışsın demektir.
yani sana her yaklaşanı , her ilgi göstereni çanta da keklik düşünme.çünkü hesabı başka olabilir. olaya tamamen alışveriş olarak bakıyor olabilir ki genelde de öyle bakılır. mahir olan bir playboy ayda 5,6 tane kadın değiştirip hepsini de aynı anda idare edebilir, onun için de sen ve diğer 5 hatun çocuk oyuncağıdır.
fark ettim fark ettim
erkeler rusya gibidir. siz hemen işgal ettim zannedersiniz. günlerce iç dünyasına doğru taarruza geçerek ilerlersiniz halbuki bir bataklıkta sizi soğuk duygular ve sevgi kıtlığı bekler.

zaten bu yüzden bir erkeğin hayatını gereksiz yere işgal ederken yanınızda eski sevgililerinizden sevgi stoku bulundurmuyor musunuz, en lojistiğinden?
damdan akan damdan akan
önce dedim ki "zor erkek yoksa bizim yaşadıklarımız ne ulan".
ve sonra da şöyle cevap verdim kendime, "zor erkek olmayadabilir damdan, sevmeyen erkektir o".
1 /