zor erkek diye bir şeyin olmaması

1 /
genç atsız genç atsız
hayatı avamlarla geçmiş kezban beyanıdır.

tüm ömrünü göğüs çatalıyla halletmiş kadınlar için böyle bir erkeğin olmadığını düşünmek son derece normal olsa gerek. çünkü bu kadının kalibresi zor erkekleri bulmaya yetmediği için tipik insan böbürlenmesi olarak "ben görmediysem/tecrübe etmediysem yoktur" sanrısına bürünmesi gayet doğal.

zor erkek vardır. zor erkeklerin dost meclisinde bulunan kadınlar da zor kadınlardır. avam olduğunun farkında olmayan kadınlar; dünyanın, kendileri gibi slim gömlek/kısa paçalı pantolon kombini ile araba önünde poz veren avam erkeklerle dolu olduğunu düşünmeye devam etsin.
dingonun ahırında yaşayan başçavuşun eşeği dingonun ahırında yaşayan başçavuşun eşeği
doğru değildir. ben zor bir erkeğim. öyle aşırı feminen koca memeli kadınlardan hoşlanmam. insan kültürlü olmalı konuşacak bir şeyleri olmalı. konuşamadığım bir kadınla bir şeyler paylaşamadığım bir insanla niye bir arada olayım. siz de olmayın. ne gerek var, gereksiz.
edit: koca memeli feminen kadınların kültürsüz olduğunu söylüyormuşum gibi olmuş aslında biraz. kültürlü de olabilirler. ama bir insan bir şeyle uğraşıyorsa başka biriyle daha az uğraşıyordur. zaman kısıtlı sonuçta.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
bunu diyen kezban daha kaya gibi sağlam birine denk gelmediğindendir.

genel türk erkek profiline bakarsak amsalak onlar evet kolay erkekler,
zaten klasik bir kezopatra nın götünü kaldıran da bu modeller.
na ben o model değilim işte, ne kaprisinizi ne dırdırınızı çekerim.

hele de kendinizi benim gelirim, altımdaki araba dan falan kendinizi konumlandırmayı düşünüyorsanız baştan söyleyeyim avcunuzu yalarsınız.
fark ettim fark ettim
erkeler rusya gibidir. siz hemen işgal ettim zannedersiniz. günlerce iç dünyasına doğru taarruza geçerek ilerlersiniz halbuki bir bataklıkta sizi soğuk duygular ve sevgi kıtlığı bekler.

zaten bu yüzden bir erkeğin hayatını gereksiz yere işgal ederken yanınızda eski sevgililerinizden sevgi stoku bulundurmuyor musunuz, en lojistiğinden?
mortissaa mortissaa
bir erkeği elde etmenin yalnızca kadinlikla ve memelerle gerçekleştiğini zanneden kadın söylemi. zor erkek deyince benim aklıma gelen tek şey cinsellik olmadığı için sonuna kadar karşı çıktığım önerme. zor erkek diye bir şey kesinlikle vardır ve hayatıma aşırı zor 2 tane erkek girdi bugüne kadar. ilkini ben idare edemedim çünkü sevgimin boyutu kendisini idare edebileceğim boyutta değildi. yoğun bi hoşlantıydı sadece ve ben ugrasamadim kendisinin zor tarafıyla. kısa zamanda soğudum. saygıyla karşıladı kestik muhabbeti. ikincisi ise şuan hali hazırda sevgilim olarak duruyor. dünyanın en zor en çekilmez adamlarından biri diyebilirim aslında. memnun etmek zor, idare etmek zor, beklentilerini karşılamak zor, tartışmak zor. zor allah zor yani. öyle 2 meme bi popo sallayıp da aklı başından alınabilecek bi gerizekalı değil. ben de boyle davranacak bi gerizekalı değilim zaten. o açıdan sıkıntı kalmıyor. kendisini idare edebiliyor muyum? sonuna kadar evet çünkü sevgim onun zor tarafını idare etmeye yetebilecek güçte ve zor tarafı beni yormuyor çünkü hem sevimli hem zor bi adam. eğer bir erkeği elde etmenin tek yolunun seks olduğunu düşünüyorsanız tabi ki zor erkek yoktur. ama yok ruha, kişiliğe ve kalbe dokunmayı tercih ediyorsanız o zaman bayağı da vardır zor adam. siz ne kadar kolay olmazsanız, karşınıza da o kadar zorları çıkıyor.

subat ayında gelen edit : kimse idare edilmiyormuş. bir yerden sonra sadece zor gelmeye başlıyor. allahından bul.
soytaridis soytaridis
vardır efendim. yüreği bir başkasında tutuklu kalan, sevdiği tarafından reddedilen veya aşağılanan, zamanın bir köşesinde hapsedilmiş bir erkek, zor erkektir. tüm kadınlara küsmüştür. kırgındır da bir nebze herkese.
1 /