yazarların söylemek istedikleri

shotbar dağı shotbar dağı
mutluluğun kaynağı bir kadın, bir taşınmaz, ya da zoraki içerisinde bulunduğumuz ortamlar değil, hayır diyebilmekmiş. modumuzu düşüren ne varsa hepsine hayır deyip ayarında bencillikle olmak istediğin yerde istediğin insanlarla olmakmış. yemek istemediğin tatlıya, içmek istemediğin son dubleye, izlemek istemediğin her filme hayır diyebilmekmiş mutluluk.
4

23 eylül 2020 furkan celep intiharı

valiz süren alkollü adam valiz süren alkollü adam
yine sosyal medyayı suçlayanları, dünya malı dünyada kalırcıları, sahip olmadıklarınıza üzülmeyincileri toplamış üzücü olaydır.

hocam, ev araba bunlar sahip olunması kalbur üstü ülkelerde gayet kolay, maddi olarak erişilebilir ve temel şeyler. ki ev zaten temel ihtiyaç. tabii ki her insan sahip olmaya çalışacak. sen insanlara ücretsiz eğitimi kaliteli bir şekilde vereme, eğitimi sektör haline getir, üniversitelerin içini boşalt, ticarethaneye çevir, içi dolu üniversiteye girebilene barınma desteğini parayla ver, garibana burs değil kredi ver, tabii insanlar umutsuzluğa kapılır. sizin tuzunuz kuruysa gözünüz aydın, gözümüz yok fakat boş boş konuşup polyanacılık kasmaya da gerek yok.

iş görüşmesine terlikle giden öğretmen

man man
olm kafanızda hayali tiplemeler mi üretiyorsunuz anlamıyorum ki amk.

okula terlikle giden öğretmeni nerede gördünüz de eleştirisini yapıyorsunuz hahaha.

duyar kasacam diye iyice şizofrene bağladı millet hadi hayırlısı.

vazgeçmek

yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz
pasif direniş hali. ( vazgeçmeme )
(bkz: yanlış başlık okuma durumu)

pasif direnişin son bulma hali.

waffle

huysuz fikir huysuz fikir
yurtdışında waffle hamurunun üzerine pudra şekeri serpilip üzerine dondurma kondurulurken biz de içinde ne ararsan var, türk usulü kumpir kafası
devamı